ANK 2020 na Facebooku ANK 2020 na Youtube
MUDr. Petr Krawczyk | ANK 2020 - alternativa pro nezávislé kandidáty
Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020 - ANK 2020

MUDr. Petr Krawczyk

MUDr. Petr Krawczyk - lékař, ortoped

Kandidát do zastupitelstva Moravskoslezského kraje

Proč jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva MSK?

Celý svůj profesní život se věnuji péči o zdravotně postižené. Jako vedoucí lékař protetického pracoviště, které má působnost v několika krajích a taktéž jako předseda Ortopedicko-protetické společnosti ČLS JEP, která zastupuje lékaře z různých částí republiky, se opakovaně setkávám s nejednotnou metodikou zdravotních pojišťoven i dalších úřadů, které v konečném důsledku výrazným způsobem stěžují zdravotně postiženým každodenní život a také dostupnost zdravotní péče.

Ke kandidatuře jsem se rozhodl s cílem využít 25 let zkušeností v oboru ke zkvalitnění života a ochraně zdravotně postižených v regionu. Chtěl bych podpořit rozšíření domácí péče a zajištění kvalitních sociálních služeb pro seniory.

Proč ANK 2020?

S lídrem kandidátky do zastupitelstva MUDr. Mirkem Kolibou se známe řadu let. Vnímám ho jako skvělého lékaře, odborníka, který je uznáván pacienty i odbornou veřejností. Je skvělým organizátorem, což opakovaně dokazuje jako prezident České podiatrické společnosti. Založení hnutí ANK 2020 jsem přivítal. Má pro občany potřebný a hlavně realizovatelný program.