ANK 2020 na Facebooku ANK 2020 na Youtube
Radim Bača | ANK 2020 - alternativa pro nezávislé kandidáty
Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020 - ANK 2020

Radim Bača

Radim Bača - starosta obce Palkovice (volte č. 8)

Jsem starosta obce Palkovice a  kandiduji v letošních senátních volbách jako nezávislý kandidát pod heslem „Zdraví, bezpečnost, prosperita“ ve volebním obvodu 69. Moji kandidaturu podporuje koalice Pro krásný kraj, která je středopravým sdružením nezávislých osobností zastřešeným demokratickými stranami ODA a SNK-ED a hnutím HLAS, jehož předsedou je bývalý český velvyslanec při EU a europoslanec Pavel Telička.

Do senátu nejdu dělat kariéru. Naši zemi, podobně jako naše sousedy v Evropě a většinu zemí po celém světě, čeká nelehké období nápravy škod, které způsobuje pandemie nového koronaviru. Chci svými zkušenostmi přispět k tomu, aby Senát navrhoval, schvaloval a podporoval takové zákony, které co nejúčinněji a nejrychleji pomohou obnovit prosperitu v naší zemi a chránit zdraví a bezpečnost našich občanů.

 

Vystudoval  jsem střední zemědělskou školu. Před dokončením vysoké zemědělské školy jsem dal přednost podnikání v zemědělství, lesnické výrobě a věnoval jsem se také své velké lásce – koním. 

Znám volební region velmi dobře, znám jeho slabá i silná místa, znám hodnotu skvělých pracovitých lidí a vím, že pokud mi svým hlasem pomohou, uděláme spoustu prospěšné práce pro naši zemi, kraj i region. Nechci lidem slibovat nesplnitelné. Role senátu je především legislativní a kontrolní. Chtěl bych se proto zaměřit na návrhy nových zákonů nebo nezbytné změny těch současných tak, aby pomohly naší zemi překonat co nejúčelněji problémy, které nás čekají. Jde například o to, připravit zdravotnictví na řešení podobných neočekávaných hrozeb, jako je současná pandemie a ve spolupráci s dalšími členy EU zlepšit zásadně ochranu vnějších hranic unie, omezovat stále bující administrativu, starat se o důstojný život našich seniorů, chránit zemědělskou půdu a obnovovat naši potravinovou soběstačnost nebo podporovat perspektivní oblasti podnikání s cílem obnovit co nejrychleji prosperitu naší země.

Vždy jsem lidi víc, než podle stranické příslušnosti, hodnotil podle jejich charakteru a výsledků práce, která za nimi zůstala. Proto jdu do voleb jako nezávislý. Věřím, že díky vašim hlasům uspěji a budu v Senátu pracovat tak, abych se všem našim lidem mohl i za pár let dívat zpříma do očí.

 

Váš kandidát do Senátu s heslem – „Zdraví, bezpečnost, prosperita“